«Книжковий Миколай» – справжній рай для тих, хто обожнює читати

  • «Книжковий Миколай» – справжній рай для тих, хто обожнює читати

З 13 по 15 грудня напередодні святкування Дня святого Миколая Чудотворця у Херсоні відбувся IV Південний фестиваль книги та читання «Книжковий Миколай». Попри те, що цей фестиваль асоціюється у багатьох із дитячим святом, перш за все, це справжня знахідка для тих, хто полюбляє читати.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь понад 40 українських видавництв – з Києва, Львова, Вінниці, Харкова, Тернополя, Запоріжжя, Одеси, Донецька. Не могло оминули фестиваль своєю увагою і видавництво «Олді+». Тож література була представлена різних жанрів і спрямувань, і кожен бажаючий мав змогу знайти видання до смаку.

Та «Книжковий Миколай» – це не лише книжковий ярмарок. Гостей фестивалю чекали розважально-ігрові заходи, цікаві майстер-класи і презентації для дітей та дорослих, розіграші книжок та подарунків.
Також усі охочі змогли долучитись до благодійної книжкової акції «Дарунок дитині – з домашньої скрині». Потрібно було лише купити книжку, яка вам до вподоби, та віддати організаторам. Усі зібрані книжки були передані у дитячі будинки-інтернати.

2019-12-17 21:33:08
518
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT