«Краща книга Херсонщини»: вже відомі переможці

  • «Краща книга Херсонщини»: вже відомі переможці

Протягом першого осіннього місяця місцеві літератори (упорядники книг), видавництва краю, науковці, заклади освіти та бібліотеки, громадські об’єднання мали можливість надіслати свої творчі доробки на обласний конкурс «Краща книга Херсонщини». Цього року за перемогу змагались 37 видань в шести номінаціях. 

І ось у п’ятницю, 6 грудня відбулось підсумкове засідання конкурсної комісії, до складу якої увійшли письменники й поети, журналісти, депутати обласної ради та громадські діячі Херсонщини. Видання оцінювались конкурсною комісією за такими критеріями: актуальність тематики, суспільна значущість, багатство літературно-художніх засобів, оригінальність форми, професійний рівень, індивідуальність стилю, якість поліграфічного виконання, художнє оформлення, оригінальність дизайнерського рішення, рівень підготовки ілюстративного матеріалу тощо.

Отже, переможцями обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини» у 2019 році стали:

- Краще історико-краєзнавче видання – «Старовинні забуті парки Херсонщини», упорядник  видавництво «Олді+»;

Краща поетична збірка – «Озиме поле», автор – Піддубняк Василь Григорович;

Краще прозаїчне видання – «Меч Сагайдачного», автор  Михайлов Віктор Дмитрович, (творчий псевдонім Віктор Вальд);

Краще видання національно-патріотичного спрямування – «У вічність йдуть кращі», упорядник  видавництво «Олді+»;

- Краще учбове видання та підручники – «Українська мова. Буквар», автор – Кияновський Артем Олександрович;

- Краща книга, що готова до видання – «Спецпереселенці. З історії розвитку бавовництва на Херсонщині у 30 – 40 роки ХХ століття: збірник документів», укладач – Лебідь Віктор Олександрович.

Нагородження переможців відбудеться вже скоро – під час проведення Південного фестивалю книги і читання «Книжковий Миколай». Переможці отримають грошові премії та спільні дипломи Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації.

2019-12-09 23:00:42
824
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT