«На другом берегу» – мрія, яка здійснилась!

  • «На другом берегу» – мрія, яка здійснилась!

20.02.2021 р. в приміщенні  Арт-простору «Freedom» (м. Херсон), графічний дизайнер Вікторія Березіна та автор віршів Данило Башмак  презентували своє видання – яскраво ілюстровану віршовану казку «На другом берегу».
Цей захід був відкритий для всіх бажаючих. Відвідали його і представники нашого видавництва. Дуже приємно було чути слова подяки від Вікторії Березіної: «Ми дуже раді та щасливі!!! Нарешті наша мрія здійснилась! Для нас це неймовірна подія та свято! Дякуємо всім хто був присутній на презентації та підтримав нас. Особлива вдячність нашим рідним та близьким друзям. Також, хочемо виразити вдячність людям, які допомагали нам в реалізації книги. Перш за все, хочемо подякувати видавництву " ОЛДІ+", що надрукували нашу книгу і реалізували всі наші творчі замисли. У вас професійна команда співробітників, які знають своє діло на всі 100%.»
Відвідувачі змогли не тільки зустрітись з авторами у затишній невимушеній атмосфері  та ознайомитись з книгою, але і придбати її. Всі бажаючі можуть замовити це видання і на нашому сайті.

2021-02-23 12:36:09
349
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT