Презентація україномовної версії книги «Covid-19, забирайся геть!»

  • Презентація україномовної версії книги «Covid-19, забирайся геть!»

22 грудня 2020 року у форматі онлайн відбулась урочиста презентація україномовної версії книги «Covid-19, забирайся геть!».

Зважаючи на ситуацію із пандемією COVID-19 у світі, Видавничий дім «Гельветика» спільно із China Children’s Press & Publication Group працювали над виданням україномовної версії книги про коронавірус.

China Children’s Press & Publication Group є одним із провідних китайських видавництв, що спеціалізуються на дитячій літературі. Кількість примірників видань CCPPG ще у 2013 році перевищила 13 млн, і сьогодні видавництво працює над багатьма новими, актуальними і цікавими проєктами.

Плідна робота Видавничої групи «Гельветика» та China Children’s Press & Publication Group наразі має своїм результатом видання дитячої книжки про застережливі дії та правильне поводження дітками під час карантину. Малеча є однією із найбільш уразливих категорій населення, тому цікава і доступна подача інформації про запобіжні заходи і безпечну поведінку під час карантину сьогодні є надзвичайно важливою.

В ході презентації була досягнута домовленість про подальший розвиток відносин та реалізацію інших спільних проєктів у 2021 році, що, безумовно, є позитивним кроком для налагодження китайсько-українських відносин у видавничій галузі.

Видання «Covid-19, забирайся геть!» можна безкоштовно завантажити  або замовити друкований варіант на сайті видавництва.

2020-12-24 10:10:46
250
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT