60 років творчої дороги

  • 60 років творчої дороги

11 грудня 2019 року у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара зібрались шанувальники художнього слова. Творчу спільноту і громадськість об’єднав ювілей 60 років з дня заснування Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України.

Ще у далекому 1959 році утворилась ця організація і сьогодні об’єднує 27 письменників. Валерій Кулик, Леонід Марченко, Володимир Назаренко та інші. І нам пощастило створювати книжки разом із цими майстрами слова.

Традиційно літературно-мистецьке свято розпочалося з нагородження в урочистій обстановці шановним письменникам вручили почесні грамоти і дипломи, побажали творчої наснаги і довгих років праці на літературній ниві.

В якості подарунків для поетів-краян звучали музичні вітання – пісні на слова херсонських поетів, декламувались поезії наших творців… І це є доказом того, що книги наших літераторів читабельні, мають своїх читачів, так би мовити, від дитячого садочка і до сивочолих шанувальників поважного віку.

Бажаємо кожному з письменників нових здобутків та творчих успіхів!

2019-12-12 23:46:24
645
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT