Бібліотека ХХІ століття: виклики, нові можливості, перспективи

  • Бібліотека ХХІ століття: виклики, нові можливості, перспективи

І знову конференція. VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека ХХІ століття: виклики, нові можливості, перспективи» відбулась 7–8 листопада на базі Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

І знову видавництво «Олді+»  виступило офіційним партнером заходу. У рамках роботи конференції була можливість і з представниками інших видавництв поспілкуватись, адже професійне спілкування колег завжди збагачує досвідом та новими ідеями.

У роботі професійного форуму взяли участь керівники та провідні фахівці книгозбірень закладів вищої освіти і вчені-бібліотекознавці з усієї України. До уваги фахівців бібліотек було представлено доповіді та виступи з нагальних питань функціонування бібліотек ЗВО. І з новинками книжкової продукції, представленої видавцями, ознайомились.

Крім того, учасники конференції мали змогу подивитись виставку раритетних видань із фонду Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова; експозицію видань, подарованих бібліотеці, з автографами авторів та оригінальну виставку світлин, що відображала миттєвості насиченого та різноманітного життя Наукової бібліотеки НУК імені адмірала Макарова.

2019-11-14 00:00:24
687
2000-2021. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT