Диплом за кращу книгу конкурсу ми передали її автору

  • Диплом за кращу книгу конкурсу ми передали її автору

Як то кажуть, тепле слово і в мороз зігріє. А як гріє душу думка про те, що ваша праця оцінена по заслузі!

Це ми кажемо про Диплом лауреата конкурсу «Краща книга виставки-форуму» в номінації «Навчальна книга», який видавництво привезло з виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Нагадаємо, цим дипломом видавництво «Олді+» було відзначено за навчальний посібник «Долікарська допомога».

А оскільки цей посібник не є лише нашою заслугою, ми вирішили розділити радість з його автором – завідувачем кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ, кандидатом педагогічних наук, доцентом Вайдою Тарасом Степановичем, а саме – передати Диплом йому.

До речі, навчальний посібник «Долікарська допомога» вже впроваджено в освітній процес університету. А зараз готується до видання нова книга Тараса Степановича. Це довідник поліцейського з домедичної допомоги, котрий розкриє зміст специфічних термінів медичної галузі, сприятиме усвідомленому засвоєнню правоохоронцями передбаченого обсягу знань та стане логічним доповненням попереднього навчального посібника.

2019-08-07 00:14:51
341
2000-2021. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT