Концептуальні основи інституційного забезпечення адаптації осіб з інвалідністю

Артикул: 1665
Концептуальні основи інституційного забезпечення адаптації осіб з інвалідністю
  • Автор: Казарян Г.Г.
  • Рік видання: 2019
  • Тип видання: монографія
  • ISBN: 978-966-916-761-3
  • Кількість сторінок: 340
  • Мова: українська
  • Палітурка: тверда
  • Формат: 60х84/16
  • Артикул: 1665
  • Дивитись змiст книги

У монографії висвітлюються сучасні проблеми соціально-економічної адаптації осіб з інвалідністю та її інституційне забезпечення.

Обґрунтована структура функціональної моделі інституційного забезпечення системи соціально-економічної адаптації осіб з інвалідністю, ключовими концептуальними компонентами якої визначено: підвищення рівня якості життя осіб з інвалідністю (медичне, страхове та освітнє забезпечення); орієнтація на фахову підготовку та перепідготовку осіб з інвалідністю з метою підвищення рівня їх зайнятості та конкурентоспроможності на ринку праці; сприяння участі осіб з інвалідністю в соціально-економічному житті суспільства; активізація розвитку міжнародного співробітництва громадських та професійних об’єднань інвалідів. Визнaчeнi пропозицiї щодо формування та реалізації концептуальної моделі державно-приватного партнерства у контексті удосконалення системи інституційного соціально-економічного забезпечення осіб з інвалідністю. Узагальнено пріоритетні напрямки формування раціональної регуляторної політики щодо осіб з інвалідністю, яка має ґрунтуватися на засадах соціально-економічного забезпечення та реабілітації, де провідна мета забезпеченість та розширення можливостей особи з інвалідністю, здатність бути адекватним до нових умов, керувати своїм життям. Визначена структура стратегії соціально-економічного забезпечення осіб з інвалідністю та механізми її реалізації.

Монографія розрахована на науковців, спеціалістів, які приймають рішення у сфері формування стратегії соціального захисту інвалідів, викладачів, аспірантів, магістрів та студентів економічних вузів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
В наявності 330

330 грнОплата і доставка
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення. Кожне замовлення виконується протягом 3-4 тижнів.
Способи оплати дивіться на сторінці «Оплата»
Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-яке місто України, а також за кордон (якщо є така можливість).

Доставка відправлень за кордон здійснюється згідно тарифів Укрпошти.

При замовленні книги враховуйте те, що треба буде сплатити кошти за доставку. Для більш детальної інформації зв’яжіться з менеджером.


2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT