Херсонщина стала багатшою на ще одну книгу

  • Херсонщина стала багатшою на ще одну книгу

У Науковій бібліотеці Херсонського державного університету відбулася презентація колективної монографії «Старовинні забуті парки Херсонщини».

Ідейним натхненником видання та очільником авторського колективу став Олександр Ходосовцев – завідувач науково-дослідної лабораторії біорізноманіття та екологічного моніторингу ім. Й.К. Пачоського. З’ясовувати долю старовинних парків Херсонщини намагався колектив з дев’яти науковців різних поколінь (від членів кафедри ботаніки до докторів наук) у рамках міжнародного проекту за сприянням партнерів зі Швеції та Нідерландів.

Два роки тривали дослідження. Зібрані безцінні дані лягли в основу цієї книги. Треба зазначити, що відкривати таємниці «зеленого намиста» Таврії, було нелегко. Інформації про засновників парків і лісопарків виявилося обмаль навіть в архівах.

Хоча це монографія, написано її живою та зрозумілою мовою. Ця книга зацікавить не тільки захисників природи чи громадськість, вона може бути використана дуже широким колом людей, навіть тими, хто не надто розуміється на термінології.

2019-09-17 22:04:59
523
2000-2021. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT