Каталог товарів

Концептуальні основи інституційного забезпечення адаптації осіб з інвалідністю

Немає на складі
Є в наявності
Артикул: 1665
0 грн
490 грн
+
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення.
Кожне замовлення виконується протягом 10 робочих днів.
Характеристики видання
Автор:
Казарян Г.Г.
Способи доставки
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • Самовивіз з офісу видавництва
  • Інші транспортні служби
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват24
Анотація

У монографії висвітлюються сучасні проблеми соціально-економічної адаптації осіб з інвалідністю та її інституційне забезпечення.

Обґрунтована структура функціональної моделі інституційного забезпечення системи соціально-економічної адаптації осіб з інвалідністю, ключовими концептуальними компонентами якої визначено: підвищення рівня якості життя осіб з інвалідністю (медичне, страхове та освітнє забезпечення); орієнтація на фахову підготовку та перепідготовку осіб з інвалідністю з метою підвищення рівня їх зайнятості та конкурентоспроможності на ринку праці; сприяння участі осіб з інвалідністю в соціально-економічному житті суспільства; активізація розвитку міжнародного співробітництва громадських та професійних об’єднань інвалідів. Визнaчeнi пропозицiї щодо формування та реалізації концептуальної моделі державно-приватного партнерства у контексті удосконалення системи інституційного соціально-економічного забезпечення осіб з інвалідністю. Узагальнено пріоритетні напрямки формування раціональної регуляторної політики щодо осіб з інвалідністю, яка має ґрунтуватися на засадах соціально-економічного забезпечення та реабілітації, де провідна мета забезпеченість та розширення можливостей особи з інвалідністю, здатність бути адекватним до нових умов, керувати своїм життям. Визначена структура стратегії соціально-економічного забезпечення осіб з інвалідністю та механізми її реалізації.

Монографія розрахована на науковців, спеціалістів, які приймають рішення у сфері формування стратегії соціального захисту інвалідів, викладачів, аспірантів, магістрів та студентів економічних вузів.

Характеристики
Автор:
Казарян Г.Г.
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*