Конкурс на кращі творчі роботи «Хочемо жити в Херсоні»

  • Конкурс на кращі творчі роботи «Хочемо жити в Херсоні»

Якщо Ви любите своє рідне місто та бажаєте поділитися спогадами про нього чи розповісти якусь історію, тоді ця новина Вас неодмінно зацікавить.

Запрошуємо спробувати свої сили в літературному конкурсі «Хочемо жити в Херсоні».

Мета конкурсу – створити умови для реалізації літературних талантів херсонців, привернути увагу до місцевої історії та збереження культурної спадщини, виховувати пошану до культури, історії та традицій українського народу.

На конкурс приймаються твори авторів, які досягли 14 років на момент подання робіт. Це може бути есе, оповідання, історія з життя, нарис або вірш, на будь-яку тему, пов’язану з містом Херсон або Херсонщиною (реальна історія про події, людей, життя міста та містян, вулиці або інші локації тощо).

Офіційне оголошення конкурсу та його умов відбудеться 13 травня 2021 р. в обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара. Прийом робіт триватиме до 1 жовтня 2021 р. (включно), а робота конкурсного журі – до 15 листопада.

Положення про конкурс та його докладні умови можна знайти за посиланням.

Твори-переможці, відібрані за рішенням журі, будуть опубліковані у вигляді літературного збірника «Хочемо жити в Херсоні». Урочиста презентація видання відбудеться в рамках святкування 150-річчя бібліотеки у вересні 2022 року.

Бажаємо натхнення і чекаємо на ваші твори!

2021-05-13 09:24:44
203
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT