Синергетична педагогіка

Артикул: 0614
Синергетична педагогіка

Науково-методичний посібник підготовлено для викладачів, педагогів, керівників навчальних закладів, для здобувачів освіти післядипломної підготовки на засадах сталого розвитку, відповідно до принципу випереджувальності, висвітлюються концептуальні, теоретико-методологічні, функціональні та компетентнісні засади становлення синергетичної педагогіки як нової міждисциплінарної галузі професійно-педагогічної діяльності, адекватної сучасним інтеграційним та андрагогічним процесам розвитку національної системи освіти та законодавчо визначеному принципу сприяння сталому розвитку суспільства шляхом створення синергетичних умов для розвитку освіти протягом життя. Навчальний посібник підготовлений на основі узагальнення, систематизації вітчизняних розробок, офіційних видань з тематики синергетичної парадигми пізнання і розвитку, самоорганізації із застосуванням методів концептуального моделювання як наочного засобу пізнання, навчання, рекомендованого в Стратегії ЄЕК ООН з освіти для сталого розвитку.

Для викладачів-менеджерів та здобувачів післядипломної освіти. Посібник буде корисним для персоналу освітніх, наукових, державних інституцій, органів територіального самоврядування.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
В наявності 340

340 грнОплата і доставка
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення. Кожне замовлення виконується протягом 3-4 тижнів.
Способи оплати дивіться на сторінці «Оплата»
Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-яке місто України, а також за кордон (якщо є така можливість).

Доставка відправлень за кордон здійснюється згідно тарифів Укрпошти.

При замовленні книги враховуйте те, що треба буде сплатити кошти за доставку. Для більш детальної інформації зв’яжіться з менеджером.


2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT