Адміністративно-правові засади дотримання прав людини в діяльності органів прокуратури України

Артикул: 2411
Адміністративно-правові засади дотримання прав людини в діяльності органів прокуратури України

Монографію присвячено визначенню адміністративно-правових засад дотримання прав людини в діяльності органів прокуратури України, а також формулюванню перспективних напрямів удосконалення адміністративного законодавства в цій частині. З'ясовано сутність та систему адміністративно-правової охорони прав людини органами прокуратури та наголошено на важливості реалізації прокуратурою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави. Досліджено стан на перспективи розвитку нормативно-правових засад охорони прав людини органами прокуратури. Виокремлено та розкрито особливості адміністративно-правового статусу органів прокуратури як суб'єкта адміністративно-правової охорони прав людини. Обгрунтовано науково-теоретичні висновки та практичні пропозиції, спрямовані на удосконалення законодавства, норми якого регулюють діяльність органів прокуратури щодо дотримання прав людини.

Зазначене видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичного та гуманітарного профілю, працівників правоохоронних органів, адвокатів та суддів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
В наявності 470

470 грнОплата і доставка
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення. Кожне замовлення виконується протягом 3-4 тижнів.
Способи оплати дивіться на сторінці «Оплата»
Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-яке місто України, а також за кордон (якщо є така можливість).

Доставка відправлень за кордон здійснюється згідно тарифів Укрпошти.

При замовленні книги враховуйте те, що треба буде сплатити кошти за доставку. Для більш детальної інформації зв’яжіться з менеджером.


2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT