Цивільний процес

Артикул: 2412
Цивільний процес

Цей підручник містить матеріали лекційних занять з курсу «Цивільний процес», які повністю орієнтовані на вивчення редагованого ЦПК України. Він насамперед орієнтує студента на розуміння принципових положень цивільного процесуального права, закономірностей запровадження тих чи інших правових інститутів або процедур, що дасть змогу оцінити їхню сутність та доцільність, зорієнтуватися в головних проблемах, які стоять перед наукою цивільного процесуального права. В основу цього підручника покладені матеріали, опрацьовані авторами на підставі великого масиву вітчизняної та зарубіжної юридичної літератури з питань цивільного процесу, аналіз норм цивільного процесуального законодавства та практики їхнього застосування в рішеннях усіх судових інстанцій.

Підручник «Цивільний процес» розрахований на студентів юридичних факультетів денної та заочної форми навчання, аспірантів, практикуючих юристів і всіх, хто цікавиться питаннями захисту своїх прав у суді.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
В наявності 1590

1590 грнОплата і доставка
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення. Кожне замовлення виконується протягом 3-4 тижнів.
Способи оплати дивіться на сторінці «Оплата»
Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-яке місто України, а також за кордон (якщо є така можливість).

Доставка відправлень за кордон здійснюється згідно тарифів Укрпошти.

При замовленні книги враховуйте те, що треба буде сплатити кошти за доставку. Для більш детальної інформації зв’яжіться з менеджером.


2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT