Формування системи надання адміністративних послуг органами державної фіскальної служби України

Артикул: Формування системи надання адміністративних...
Формування системи надання адміністративних послуг органами державної фіскальної служби України

Монографія присвячена питанням дослідженням організаційно-правових засад надання адміністративних послуг органами Державної фіскальної служби України, містить практичні рекомендації щодо класифікації адміністративних послуг, що надаються органами ДФС залежно від способу задоволення інтересів осіб, на чотири види: дозвільні адміністративні послуги органів ДФС; реєстраційні адміністративні послуги органів ДФС; інформаційні адміністративні послуги органів ДФС; засвідчувальні адміністративні послуги органів ДФС, розкриває наукові та практичні підходи до упровадження та застосування концепцій управління знаннями у системі органів ДФС. Матеріали, включені до монографії, можуть бути корисними як для працівників підрозділів Державної фіскальної служби України, діяльність яких спрямована на надання адміністративних послуг працівниками ДФС так і для політиків, керівників та спеціалістів органів державного та регіонального управління, місцевого самоврядування.

Розраховано для системи підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, науковцям, викладачам, докторантам, аспірантам та слухачам зі спеціальностей: «Державне управління», «Управління суспільним розвитком», «Публічне адміністрування» і «Державна служба», а також широкому колу вітчизняної громадськості.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
У виданні 0.00

0.00 грн.


У виданні

Оплата і доставка
Відправлення замовлення здійснюється тільки після підтвердження 100% оплати. Способи оплати дивіться на сторінці «Оплата»
Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-яке місто України, а також за кордон (якщо є така можливість).

Перед тим як приїхати в офіс, будь ласка, оформіть замовлення і дочекайтеся підтвердження від менеджера.
2000-2020. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT