Організаційно-правове забезпечення аналітичної роботи в системі МВС України (правоохоронний та безпековий аспекти)

Артикул: Організаційно-правове забезпечення
Організаційно-правове забезпечення аналітичної роботи в системі МВС України (правоохоронний та безпековий аспекти)

Монографія розкриває нормативно-правове регулювання та організаційне забезпечення аналітичної роботи в системі МВС України в сучасних умовах. На основі аналізу доктринальних і нормативних джерел висвітлено поняття аналізу, інформативно-аналітичної діяльності, аналітичної роботи, теоретичні засади, методологічні основи, стан наукової розробки та особливості нормативно-правового регулювання аналітичної роботи в системі МВС України, встановлено правовий статус і повноваження суб’єктів здійснення аналітичної роботи в системі МВС України. На підставі визначення напрямів удосконалення нормативно-правового регулювання та організаційного забезпечення аналітичної роботи в системі МВС України запропоновано відповідні пропозиції та рекомендації в досліджуваній сфері. Роботу виконано з огляду на останні зміни до чинного законодавства станом на 1 вересня 2019 року.

Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих закладів освіти юридичного профілю, працівників правоохоронних органів та обізнаних із проблемами організаційно-правового регулювання аналітичної роботи в системі МВС України.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
У виданні 0.00

0.00 грн.


У виданні

Оплата і доставка
Відправлення замовлення здійснюється тільки після підтвердження 100% оплати. Способи оплати дивіться на сторінці «Оплата»
Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-яке місто України, а також за кордон (якщо є така можливість).

Перед тим як приїхати в офіс, будь ласка, оформіть замовлення і дочекайтеся підтвердження від менеджера.
2000-2020. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT