Складові успіху у кримінальному процесі

Артикул: 1717
Складові успіху у кримінальному процесі
  • Автор: Несінов О.М.
  • Рік видання: 2020
  • Тип видання: науково-практичний посібник (2-ге видання)
  • ISBN: 978-617-7850-06-8
  • Кількість сторінок: 880
  • Мова: українська
  • Палітурка: тверда
  • Формат: 60х90/16
  • Артикул: 1717
  • Дивитись змiст книги

Це друге видання, доповнене та об’єднане з двох частин бестселеру «Складові успіху у кримінальному процесі» 2018–2019 років. Книга написана адвокатом – практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг численних переміг.

Зміст книги відповідає її назві, і пропонує читачу вже застосовані автором шляхи, дії, тактичні прийоми адвоката для досягнення успіху в кримінальному процесі. Наведені судові рішення та ключові процесуальні документи адвоката (автора), на підставі яких вони ухвалені. Доводи зазначених документів можуть застосовуватися адвокатами як шаблони під час підготовки до процесів.

Окремий розділ присвячено питанням прогалин та недоліків у кримінально-процесуальному законодавстві, слідчо-судовій практиці, які мало або взагалі не досліджені. Запропоновано як саме їх можна використовувати учасниками кримінального процесу для досягнення бажаного результату. В інших розділах книги наведено приклади успішної практики автора в різних категоріях кримінальних проваджень, а також в питанні звільнення підзахисних, обвинувачених у тяжких та особливо тяжких злочинах, із місць перебування у неволі.

У додатках наведено корисні для адвокатів документи, а також практика ЄСПЛ в кримінальних провадженнях, та правові позиції ВС/ККС, ВСУ за 2018–2020 роки, які є безцінною допомогою під час підготовки до участі в кримінальному процесі.

Книга буде корисна всім, хто пов’язаний з кримінальним процесом або планує брати у ньому участь.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
В наявності 1250

1250 грнОплата і доставка
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення. Кожне замовлення виконується протягом 3-4 тижнів.
Способи оплати дивіться на сторінці «Оплата»
Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-яке місто України, а також за кордон (якщо є така можливість).

Доставка відправлень за кордон здійснюється згідно тарифів Укрпошти.

При замовленні книги враховуйте те, що треба буде сплатити кошти за доставку. Для більш детальної інформації зв’яжіться з менеджером.


2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT