Презентація книги «Калейдоскоп асканійської природи»

  • Презентація книги «Калейдоскоп асканійської природи»

11.02.2021 року в обласній бібліотеці ім.Олеся Гончара з нагоди 100-річчя заповідника Асканія-Нова презентували яскраве наукове видання «Калейдоскоп асканійської природи».
Автор книги, директор Біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е.Фальц-Фейна Віктор Гавриленко розповів, що це видання представляє собою спостереження у вигляді фотографічної фіксації помісячного перебігу процесів і явищ у природних степових та штучно створених екосистемах заповідника.
З перших сторінок книга зачаровує яскравими світлинами, які відображають мінливість і багатогранність сезонних аспектів дивовижної степової природи заповідника. До кожної фотографії є пояснювальний опис двома мовами: українською та англійською.
На презентації був присутній  також і директор видавництва «Олді+» Головко Олег Павлович , який розповів про процес створення цієї книги та зазначив, що працювати над нею було справжнім задоволенням.
Доповнювала презентацію фотоекспозиція «Збережена заповідна природа асканійської оази», з матеріалами якої усі бажаючі можуть ознайомитися до 20 лютого в приміщенні бібліотеки, на базі якої відбувся захід.

2021-02-12 17:20:04
233
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT