У Херсонському аграрному університеті обговорювали екологічні проблеми

  • У Херсонському аграрному університеті обговорювали екологічні проблеми

З 24 по 25 жовтня 2019 року науковці з усієї України взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку», що відбувалась на базі Херсонського державного аграрного університету.

Конференція присвячувалась пам’яті доктора сільськогосподарських наук, професора Пилипенка Юрія Володимировича, видатного українського науковця, еколога, іхтіолога. Завдяки його особистим зусиллям на базі Херсонського державного аграрного університету з 1999 року було розпочато підготовку фахівців за новою на той час спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища», а з 2012 року – за спеціальністю «Лісове і садово-паркове господарство».

Уже вдруге проводилася конференція, мета якої – обговорення та пошук шляхів реалізації заходів раціонального природокористування, розвиток аквакультури і рибного господарства, екологічного виховання та підвищення природничої культури населення. І вдруге видавництво «ОЛДІ+» виступило у ролі партнера – допомагало з випуском збірки матеріалів конференції.

Із Юрієм Володимировичем наше видавництво пов’язували давні дружні стосунки. Частину підручників і навчальних посібників (з понад 300 наукових і науково-методичних робіт) в галузі водних біоресурсів, аквакультури, гідроекології та сталого розвитку екосистем було видано в «ОЛДІ+».

2019-11-12 23:58:39
329
2000-2021. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT