У рамках міжнародного співробітництва підписано угоду про співпрацю

  • У рамках міжнародного співробітництва підписано угоду про співпрацю

21 травня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася зустріч представників університету й видавництва «Олді+» з представниками найбільших видавництв Китаю та Польщі.

Між сторонами була укладена угода про співпрацю. Тепер публікації одеських вчених і викладачів вузів зможуть виходити як в Китаї, так і в інших країнах світу, і навпаки, українцям стануть доступні роботи китайських вчених. Було вирішено також розпочати роботу над підготовкою перекладів на китайську мову та виданням наукових праць та підручників Київського національного університету імені Тараса Шевченка у Видавництві Китайського народного університету (CRUP). Окрім цього, планується також переклад китайських книжок та підручників на українську та видання їх в Україні.

Голова польського видавництва Адам Маршалек залишився дуже задоволений зустріччю: «У нас пройшла плідна зустріч. Це те, що я люблю: коротко, конкретно і результативно. Ми б хотіли, щоб ваші вчені різних спеціалізацій, насамперед юридичних дисциплін, публікували свої праці в наших престижних виданнях».

2019-05-24 16:54:44
379
2000-2020. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT