«Українська книга на Одещині»

  • «Українська книга на Одещині»

7–9 червня у приміщенні Одеської національної наукової бібліотеки (м. Одеса, вул. Пастера,13) відбудеться традиційна, вже двадцята, Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

Цей масштабний захід – унікальне явище в культурному просторі не лише Одещини, а й усієї України. У ці дні з усіх куточків країни до Одеси приїздять провідні вітчизняні видавництва й автори, щоб представити свій творчий доробок. Тож відвідувачам виставки – одеситам та гостям міста – будуть представлені книги на будь-який смак.

Видавництво «Олді+» також візьме участь у виставці-форумі та буде змагатися в номінаціях «Документально-художнє видання (публіцистика)», «Навчальна книга», «Історична спадщина» та «Наукове, науково-популярне видання». До речі, минулого року ми вперше приєдналися до цього свята книги, в результаті  хрестоматія-довідник «Мистецтвознавство ХХ століття» (упорядники Ганна Білик і Сергій Думасенко) була відзначена дипломом в номінації «Навчальна книга».

Цьогорічна програма виставки-форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних і фахових заходів: презентації книжок та видавничих проектів, літературні студії, мандри книгою, панельні дискусії, майстер-класи, автограф-сесії, творчі майданчики, поетичні читання, промоакції та ін. за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості. Крім того, гості та учасники виставки-форуму відвідають «українську Венецію» – місто Вилкове на Одещині, де відбудеться виїзне свято української книги.

2019-05-27 16:29:52
379
2000-2021. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT