XXI Всеукраїнський форум «Українська книга на Одещині» проходив 6–9 серпня 2020 року в Одеській національній науковій бібліотеці

  • XXI Всеукраїнський форум «Українська книга на Одещині» проходив 6–9 серпня 2020 року в Одеській національній науковій бібліотеці

Цьогоріч через карантин було вирішено, що заходи ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» стануть органічним доповненням програми XXIV Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля».

Ключовими напрямами його роботи є професійна та культурно-просвітницька програми – панельна дискусія з актуальних питань видавничої справи та книгорозповсюдження, програма професійного спілкування для фахівців бібліотек «ОдесаБібліоСаміт», виїзне Свято української книги в смт Доброслав, а також широкий спектр заходів з популяризації книги і читання: презентації нових вітчизняних видань та видавничих проєктів, панельні дискусії, творчі майданчики, літературні студії, автограф-сесії тощо за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості.

В рамках форуму традиційно відбувся й книжковий конкурс «Краща книга форуму "Українська книга на Одещині"» – 2020». На конкурсі було представлено 23 видавництва і подано 63 книжки – наукові праці, художні сучасні твори, декілька цікавих ілюстрованих видань, різноманітна література для дітей.

Журі відзначило 30 книжок у 14 номінаціях – здобутки видавництв та окремих авторів. Дипломом переможця конкурсу було нагороджено і видавництво «ОЛДІ+» в номінації «Духовна спадщина» за книгу Миколи Михайлуци «Православне життя в Одесі: від революції до Сталінського одержавлення (19171945). Вітаємо автора з перемогою!

2020-08-12 15:23:52
429
2000-2022. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT