Як проходило свято книги на Одещині. Фоторепортаж

  • Як проходило свято книги на Одещині. Фоторепортаж

Більше 1500 українських видавництв представили свою продукцію в читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки в рамках XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», яка стартувала 7 червня 2019 року. Відвідувачам виставки були представлені книги на будь-який смак. Видавці презентували наукові, навчальні, історичні, краєзнавчі, мистецтвознавчі, лінгвістичні, дитячі видання, книги патріотичної тематики, класичну і сучасну художню українську літературу, а також книги, написані іншими мовами світу.

Протягом трьох днів роботи виставки всі бажаючі могли відвідати ряд презентацій книговидавництв і книг, автограф-сесій відомих письменників, творчих зустрічей.

До речі, видавництво «Олді+» повернулося з виставки не з порожніми руками. За навчальний посібник «Долікарська допомога» (автор Т.С. Вайда) видавництво було відзначено Диплом лауреата конкурсу «Краща книга виставки-форуму» в номінації «Навчальна книга». Крім того, дипломом лауреата конкурсу в номінації «Мистецтвознавство» нагороджені автори Ганна Білик і Галина Степанова за монографію «Театрально-драматична антреприза Одеси», видавництво «Гельветика».

2019-06-11 16:56:45
565
2000-2021. © Видавництво "Олді+"
Розробка і підтримка сайту: веб-студія Herson IT