Каталог товарів

Про видавництво

Наша історія розпочалася в серпні 2000 року, коли Дмитро Грінь створив видавництво «Олді+». Під його керівництвом вийшли сотні важливих і якісних видань, відбулося становлення компанії та накопичення видавничого портфелю. У січні 2018 року видавництво приєдналось до потужної видавничої групи «Гельветика», яку формують компанії – лідери із виготовлення якісної наукової книги.

Зростання попиту на продукцію видавничої групи викликало потребу в забезпеченні умов для зручності клієнтів, тому сьогодні функціонують п'ять територіальних офісів в Україні (міста Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Суми) та два – за її межами (міста Рига (Латвія) і Торунь (Польща)).

Видавництво «Олді+» – це колектив висококваліфікованих фахівців із багаторічним досвідом підготовки й видання книг, підручників, навчальних посібників, монографій, наукової періодики тощо. Нині єдиною метою – наданням послуг високого рівня – об’єднані більше 60 працівників, серед яких – наукові редактори, коректори, дизайнери, маркетологи, спеціалісти з наукометрії, менеджери проектів, юристи з питань інтелектуальної власності й авторських (суміжних) прав, верстальники, друкарі та палітурники. Колектив видавництва приділяє увагу кожному авторові та замовнику (незалежно від накладу), усі замовлення виконуються на високому професійному рівні.

Ми є одним із небагатьох українських видавництв наукової книги, яке стабільно, двічі на рік, видає свій видавничий каталог.

На базі видавництва діє власна цифрова книжкова друкарня, яка має повний спектр найсучаснішого обладнання для випуску в м’якій і твердій палітурці, цифрового друку книг, журналів та комерційної поліграфії. Новітні цифрові потужності дають змогу забезпечувати виконання замовлень як промислового друку, так і малих тиражів та книг «за вимогою». Сучасне устаткування дає змогу типографії виконувати будь-які обсяги замовлень закладів вищої освіти власними силами, без залучення субпідрядників, що, звісно, є гарантією якості продукції та швидкості її виготовлення.

 

З повагою
кандидат економічних наук,
засновник видавництва «Олді+» Олег Головко