Каталог товарів

Допуски і посадки. Частина І

Немає на складі
Є в наявності
Артикул: 1501
0 грн
380 грн
+
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення.
Кожне замовлення виконується протягом 10 робочих днів.
Характеристики видання
Автори:
Пізінцалі Л.В. , ще (2)
Способи доставки
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • Самовивіз з офісу видавництва
  • Інші транспортні служби
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват24
Анотація

Навчальний посібник до вивчення дисциплін: «Метрологія, стандартизація, системи якості», «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» студентами денних та заочних форм навчання ОНМУ, курсантами факультету РАО Військової академії спрямован допомогти в практичній діяльності та в оволодінні знаннями і вміннями при вивчені допусків і посадок. Це спільна праця викладачів ОНМУ та Військової академії.

Складається з трьох розділів.

В першому розділі розглянуті основні терміни та визначення Єдиної системи допусків і посадок, інтервали номінальних розмірів, одиниця допуску, квалітети.

Другий розділ присвячено посадкам, системі отвору та вала, позначенням допусків і посадок на кресленнях с пркладами застосування як в суднобудуванні та ремонті, так і при експлуатації та ремонті військовій техниці та РАО.

В третьому розділі, на теоретичній основі першого та другого розділів наведено приклади рішення типових задач з допусків і посадок. Приведено варіанти завдань, а також розглянуті задачі професійной спрямованості, як для судномеханіків так і для військових фахівців.

Навчальний посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів освіти III – IV рівнів акредитації та може бути корисним для викладачів, студентів технічних та військових навчальних закладів.

Характеристики
Автори:
Пізінцалі Л.В., Александровська Н.І., Россомаха О.І.
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*