Каталог товарів

Между Гитлером и Сталиным. Украинские повстанцы

( 3 )
Немає на складі
Є в наявності
0 грн
580 грн
+
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення.
Кожне замовлення виконується протягом 10 робочих днів.
Характеристики видання
Автор:
Гогун О.
Рік видання:
2023
Тип видання:
історико-документальне
Кількість сторінок:
476
Способи доставки
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • Самовивіз з офісу видавництва
  • Інші транспортні служби
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват24
Анотація

У книзі на основі архівних документів, інтерв'ю з учасниками подій, мемуарів та інших джерел розповідається про діяльність Організації українських націоналістів, створення та боротьбу Української повстанської армії проти німецьких окупантів.

Висвітлюється антипольське етнічне чищення, міжпартизанська війна УПА з Армією Крайовою, комуністичними загонами. Чимало уваги приділено і діям радянської сторони. Розглядаються спецоперації зі знищення чи захоплення керівників ОУН та УПА: Євгена Коновальця, Дмитра Клячковського, Романа Шухевича, Василя Кука, Лева Ребета та Степана Бандери. Описуються і антипартизанські дії радянських органів — від звичайних прочісувань лісів до «перевертнів у вишиванках», що орудували по селах. Книга призначена як для спеціалістів, так і любителів історії.

Характеристики
Автор:
Гогун О.
Рік видання:
2023
Тип видання:
історико-документальне
ISBN:
978-966-289-688-6
Кількість сторінок:
476
Мова:
російська
Палітурка:
м’яка
Формат:
84х108/32
Видавництво:
Олді+
Відгуки
Станислав Пилипенко, военный историк
09.05.2023, 09:06
Наиболее предпочтительно определить книгу, как публицистическое произве­дение, созданное на основе глубокого научного исследования ...
Не без основания исследователь регулярно сравнивает идеологию и практиче­скую деятельность националистов и коммунистов.
Борис Соколов, филолог
09.05.2023, 09:05
Книга Гоrуна "Между Гитлером и Сталиным. Украинские повстанцы" - одно из лучших исследований послевоенного антикоммунистического сопротивления в Восточной Европе.
Кирилл Александров, исследователь коллаборационизма
09.05.2023, 09:04
Для массового читателя ... я хочу порекомендовать книгу ... «Между Гитлером и Сталиным. Украинские повстанцы» . ... Какие-то странные вещи происходят с этой монографией: она исчезает из книжных магазинов, хотя я могу сказать, что она абсолютно объективна. В ней нет никакой апологии ОУН или УПА и ника­кой, соответственно, апологии противной стороны. Более того, в предисловии автор выражает благодарность ... ветеранам КГБ и ветеранам ОУН, ветеранам УПА, которые помогали ему, давали интервью.
Виктор Суворов, писатель
09.05.2023, 09:03
Этот автор уже известен - в узких кругах историков. В этот раз ему удалось историческое исследование превратить в захватывающий детектив, не теряя и не умаляя при этом чисто научной ценности своей работы ...
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*