Каталог товарів

Презентація казки

Категорії

У нашому видавництві вийшла друком ще одна казка. Пропонуємо поринути в чарівний світ разом із книгою від Наталії Ромазанової.

«Про танцующих лошадей и фей Каппадокии» – це казка про маленьких добрих духів землі – фей, які допомагають кожній людині вірити у краще.

Каппадокія – країна з її чарівними мешканцями. Кожен коник у ній володіє магією, яка в поєднанні із чарами фей створює щось надзвичайне. Заручившись підтримкою коників, феї можуть відчувати кожного, хто потребує їхньої допомоги. Так, завдяки їм дітлахи кожної ночі бачать гарні сни, а дорослі починають вірити в дива.

Якщо ви візьмете в руки цю книгу, ваше життя вже ніколи не буде таким, як раніше. Не важливо, чи вірите ви в магію та чи замислювалися коли-небудь про існування чогось надзвичайного.

Феї існують насправді, і кожен із нас може стати феєю чи чарівником. Не має жодного значення, хто ви та чим займаєтеся, головне – вірити. Як повірила Наталія, а тому відчула підтримку, завдяки якій добрі феї відправили у світ цю дивовижну казку, зарядивши її величезною порцією чаклунства та особливим посланням.

Кожен охочий мав можливість відвідати аукціонну виставку ілюстрацій до казки «Про танцующих лошадей и фей Каппадокии» в період із 17 жовтня 2021 року по 16 січня 2022 року.

Також авторка запрошує маленьких читачів долучитися до дитячого книжкового клубу за казкою.

Усі охочі можуть замовити це видання на нашому сайті.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*