Каталог товарів

Реалізація права на захист у кримінальному провадженні відповідно до вимог міжнародних стандартів: сучасний стан та перспективи розвитку

( 1 )
Немає на складі
Є в наявності
Артикул: 2428
0 грн
430 грн
+
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення.
Кожне замовлення виконується протягом 3-4 тижнів.
Характеристики видання
Автор:
Бабчинська Т.В.
Рік видання:
2022
Тип видання:
монографія
Кількість сторінок:
222
Способи доставки
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • Самовивіз з офісу видавництва
  • Інші транспортні служби
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват24
Анотація

У роботі з’ясовано стан дослідження правової природи захисту у кримінальному провадженні, визначено поняття, зміст та забезпечення права на захист у кримінальному провадженні. Визначено систему міжнародних стандартів реалізації права на захист у кримінальному провадженні та охарактеризовано міжнародні стандарти реалізації права на захист при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження на предмет відповідності ним положень КПК України в цій сфері.

Розглянуто реалізацію права на захист під час ініціювання та проведення слідчих та негласних слідчих (розшукових) дій у контексті відповідності міжнародним стандартам. З’ясовано реалізацію права на захист при здійсненні окремих процесуальних дій після повідомлення про підозру відповідно до вимог міжнародних стандартів. Охарактеризовано реалізацію права на захист при закінченні досудового розслідування в контексті відповідності норм КПК України міжнародним стандартам. Розглянуто реалізацію права на захист під час підготовчого провадження в національній юридичній практиці відповідно до вимог міжнародних стандартів. Охарактеризовано реалізацію права на захист під час судового розгляду в суді першої інстанції в контексті дотримання міжнародних стандартів та з’ясовано реалізацію права на захист під час перегляду судових рішень в національному законодавстві на предмет дотримання вимог міжнародних стандартів. Надано теоретично обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінального процесуального законодавства України в частині забезпечення права на захист у кримінальному провадженні відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Розраховано на наукових співробітників, викладачів закладів вищої освіти, працівників правоохоронних і судових органів, адвокатів, студентів та аспірантів закладів вищої освіти.

Характеристики
Автор:
Бабчинська Т.В.
Рік видання:
2022
Тип видання:
монографія
ISBN:
978-966-992-731-6
Кількість сторінок:
222
Мова:
українська
Палітурка:
тверда
Формат:
60х84/16
Видавництво:
Олді+
Відгуки
Вікторія
07.09.2022, 19:27
Цікава книга
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*