Каталог товарів

Всесвітня історія метрології: від давнини до Метричної конвенції

Немає на складі
Є в наявності
Артикул: 1761
0 грн
665 грн
+
На даний час всі книги друкуються тільки під замовлення.
Кожне замовлення виконується протягом 10 робочих днів.
Характеристики видання
Автор:
Величко О.М.
Способи доставки
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • Самовивіз з офісу видавництва
  • Інші транспортні служби
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват24
Анотація

У монографії викладено основні етапи розвитку метрології у світовому контенті від її виникнення у стародавніх країнах світу до підписання Метричної конвенції. Розглянуто стан розвитку метрології у стародавніх країнах Сходу (Єгипті, Вавилоні, Ассирії, Палестині, давніх Індії та Китаї), давніх Греції та Римі, виникнення метрології у Північному Причорномор’ї. Викладено особливості розвитку метрології у середньовічних країнах Близького і Далекого Сходу, Центральної Азії, Західної Європи, Візантії, становлення метрології у Київській Русі, стану розвитку метрології в Османській імперії, на території України у XIV–XVII ст.

Висвітлено розвиток метрології з початку XVIII ст. до кінця XIX ст. у країнах Сходу, Західної і Східної Європи, Російській та Австро-Угорській імперіях, на території України. Викладено особливості становлення та розвитку метрології як науки про вимірювання, виникнення та розвитку гносеологічних понять про вимірювання, систем одиниць вимірювання. Велику увагу приділено внеску вчених у розвиток метрологічної науки та практики.

Монографія призначена для фахівців-метрологів підприємств і організацій, наукових працівників, студентів технічних спеціальностей закладів вищої освіти, а також для всіх, хто цікавиться питаннями метрології, вимірювань і вимірювальної техніки.

Характеристики
Автор:
Величко О.М.
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*