Каталог товарів

Новинка видавництва "Державна політика гуманітарної безпеки у контексті становлення громадянського суспільства в Україні"

Категорії

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник "Державна політика гуманітарної безпеки у контексті становлення громадянського суспільства в Україні", одним із авторів якого є Парубчак Іван Орестович – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, доктор наук з державного управління, професор.

Парубчак Іван Орестович народився в м. Львові, здобув три вищі освіти, займався громадською роботою в молодіжних об’єднаннях регіонального та державного рівня та організаціях студентського самоврядування.

Працював у Львівській обласній раді на посаді радника з питань праці та соціального захисту населення, потім з інформаційних питань, а згодом на посаді радника з питань управління спільною власністю територіальних громад Львівської області, отримав сьомий ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Автор понад 120 наукових праць, в тому числі виданих за кордоном, а також автор одноосібних і співавтор колективних монографій.

Входить до складу двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій на присвоєння вченого ступеня доктора наук з державного управління, також є у складі редакційних колегій трьох фахових друкованих видань з публічного управління.

Дійсний член (академік) Академії наук публічного управління, нагороджений Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

Наукові інтереси зосереджені на державній молодіжній політиці, функціонуванні неурядових організацій в публічній сфері, гуманітарній безпеці держави, соціалізаційних процесах у середовищі студентської молоді, державній політиці фізичного виховання у закладах вищої освіти.

У навчальному посібнику "Державна політика гуманітарної безпеки у контексті становлення громадянського суспільства в Україні" розглянуто теоретичні аспекти формування державної гуманітарної політики національної безпеки у контексті становлення громадянського суспільства в Україні. Розкрито сутність державної гуманітарної політики національної безпеки з позиції науки публічного управління та міждисциплінарних підходів, визначено роль громадської безпеки та впливу зовнішньополітичних викликів і глобалізаційних факторів на становлення громадянського суспільства при формуванні та реалізації державної політики гуманітарної безпеки через модель комунікації з громадянським суспільством в Україні.

( 2 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*